Kurs neuroforma

Udar niedokrwienny mózg jest niezwykle popularnym schorzeniem, które u nawet 80% procent pacjentów prowadzi do przemijającej lub trwałej niepełnosprawności.

Skutki udaru niedokrwiennego mózgu

Schorzenie to może dotyczyć całkowitej lub częściowej utraty sprawności ruchowej, zdolności do odbierania bodźców, porozumiewania się, a także powoduje znaczne problemy z pamięcią i koncentracją. Schorzenie to może też niestety znacząco ograniczać samodzielność danej osoby bądź ograniczać możliwości powrotu do pełnionych wcześniej funkcji społecznych i zawodowych. Niezwykle ważne w całej rehabilitacji i powrocie do zdrowia są wszelkiego rodzaju ćwiczenia po udarze niedokrwiennym lub specjalny kurs od Movuto.pl, który dedykowany jest pacjentom.

Kurs dla pacjentów po udarze niedokrwiennym

Na rynku dostępny jest specjalistyczny kurs dla pacjentów znany jako „Neuroforma”. Jest to specjalistyczny program komputerowy, który przeznaczony jest dla pacjentów, którzy chcą usprawniać swoje funkcje ruchowe i poznawcze po przebytym udarze mózgu. Co więcej, kurs „Neuroforma” zawiera różnorodne ćwiczenia, które znacząco pomagają odzyskać sprawność ciała i umysłu. Wszystkie zadania zawarte w kursie zostały opracowane przez ekspertów z dziedziny fizjoterapii i rehabilitacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *